Відновлення

Сортування: orderby Кількість:

Digest natural Тяньши

Відгуків (0)
900 грн.
Digest natural Тяньши - дієтична добавка до раціону харчування, дія якої спрямована на поліпшення травлення і нормалізацію функції шлунково-кишкового тракту. Даний препарат сприяє поліпшенню травлення, нормалізації функції шлунка і товстого кишечника. Ефективно сприяє травленню, знижує метеоризм, захищає слизову оболонку шлунка. Digest natural Тяньши ефективний при харчових отруєннях. Препарат відновлює структуру жовчі і жовчовивідних шляхів, підшлункової залози, кишечника. Сприяє виведенню жовчних кислот, холестерину, ліпідних сполук з організму. БАД Тяньши рекомендований для корекції раціону харчування при незбалансованому харчуванні і стресах.

Зволожуюча маска «Time Shadow»

Відгуків (0)
870 грн.
Зволожуюча маска «Time Shadow» - прекрасний косметичний засіб по догляду за особою, яка ефективно насичує шкіру вологою і підтримує її природний рівень, а також омолоджує.

Капсули з кальцієм Тяньши

Відгуків (0)
330 грн.
Капсули з кальцієм «Тяньши» - це біологічно активна добавка, дія якої спрямована на стабілізацію і поліпшення мозкової діяльності. Завдяки високому вмісту лецитину і таурину, активізує діяльність клітин мозку, покращує стан периферичної нервової системи. Покращує пам'ять, запобігає старече недоумство. Надає загальнозміцнюючу дію. Підсилює імунну систему, зміцнює серцевий м'яз, покращує мозковий кровообіг, перешкоджає тромбоутворення, позитивно впливає на органи травлення, підтримує сітківку ока, покращує зір.

Капсули з міцелієм кордіцепса

Відгуків (0)
1440 грн.
Капсули з міцелієм кордіцепса «Тяньши» - це біологічно активна добавка, основною складовою якої є китайський гриб Кордіцепс. Кордіцепс «Тяньши» використовується як засіб для зміцнення здоров'я, підвищення імунітету і поліпшення тонусу організму. Китайський гриб Кордіцепс забезпечує оптимальну інтенсивність обмінних процесів в організмі, тим самим підвищуючи його життєвий тонус і відновлюючи баланс регулюючих систем. Позитивні відгуки про застосування кордицепса в медицині Китаю згадуються впродовж декількох тисяч років.

Капсули Тяньши з ресвератролом "Холікан"

Відгуків (0)
1710 грн.
Холікан ТЯНЬШИ застосовується як потужний антиоксидант для загального зміцнення здоров'я, профілактики та лікування променевої хвороби, а також у період радіотерапії; при онкологічних захворюваннях, лікуванні серцево-судинних захворювань, інфаркту, інсульту, варикозу, а також для профілактики крововиливів; при алергічних захворюваннях, для поліпшення гостроти зору, поліпшення пам'яті, уповільнення процесів старіння.

Полієн з обліпиховою олією і вітаміном Е

Відгуків (0)
374 грн.
Полієн з обліпиховою олією і вітаміном Е - біологічно активна добавка Тяньши, яка нормалізує рівень холестерину в крові, зміцнює стінки судин і знижує ризик атеросклерозу. Омега-3 Тяньши регулює жировий обмін, балансує імунну, нервову і серцево-судинну системи. Жирні кислоти знижують рівень холестерину в крові, що нормалізує артеріальний тиск, захищає судини від утворення атеросклеротичних бляшок і служить профілактикою серцево-судинних захворювань. Препарат нормалізує травлення, прибирає відчуття тяжкості в шлунку. Добавка рекомендується при нервових стресах і мігрені.

Прополіс Тяньши

Відгуків (0)
720 грн.
Прополіс Тяньши - біологічно активна добавка містить в собі екстракт прополісу та інші важливі мікроелементи. Жувальні таблетки Прополіс Тяньши мають антимікробну і протизапальною дією, підвищують активність застосовуваних антибіотиків, надають регулюючий і балансує дію на вміст ліпідів і цукру в крові. Природні мікроелементи, що входять до складу Прополіс Тяньши, сприяють зміцненню зубної емалі, попереджають розвиток карієсу та інших захворювань порожнини рота. Також, його рекомендовано вживати при втоми і швидкої стомлюваності організму.

Сироп «Дате» Тяньши

Відгуків (0)
1350 грн.
Сироп «Дате» Тяньши - це натуральна біологічно активна добавка, розроблена на основі китайського фініка. Дія сиропу направлено на посилення імунітету клітин і гуморальної системи, на поліпшення функції печінки, стимуляцію обмінних процесів і поліпшення самопочуття. Сироп з китайського фініка рекомендується приймати для профілактики і лікування захворювань серцево-судинної системи і печінки. Також, будучи джерелом цукру і вітамінів, препарат надає організму необхідну енергію при тривалої або інтенсивної діяльності. БАД Тяньши попереджає стомлюваність і старіння, стимулює роботу мозку і покращує сон.

Сліпінг Тяньши (Sleeping Tiens)

Відгуків (0)
690 грн.
Снодійні таблетки Сліпінг Тяньши застосовуються при безсонні, неврастенії.

Цілющі капсули Тяньши

Відгуків (0)
1350 грн.
Завдяки своєму складу цей препарат є потужним імуномодулятором. Регулює всі процеси, пов'язані з порушенням харчування; нормалізує водний обмін на клітинному рівні, насичує клітини киснем; покращує мікроциркуляцію в тканинах і органах; активізує обмінні процеси жирів, білків і вуглеводів; є сильним антиоксидантом, підвищує рівень імунітету; надає регулюючу дію на ендокринну систему; знижує больові синдроми; підвищує еластичність капілярів, запобігає утворенню тромбів; уповільнює процеси старіння, благотворно діє на функціональну активність мозку, підвищує стійкість до стресів, а також до змін метеорологічних умов; має бактерицидну дію.