Сортування: orderby Кількість:

Вейкан Тяньші (Vitality Tiens)

Відгуків (0)
930 грн.
Вейкан Тяньши - джерело молодості і довголіття. Продукт підвищує витривалість, укріплює організм, покращує пам'ять.

Канлі. Healthy Comeliness

Відгуків (0)
411 грн.
Healthy Comeliness (Isoflavonas-Канлі) - біологічно активна добавка Тяньши, розроблена з урахуванням всіх особливостей жіночого організму. Основним діючим компонентом БАД Тяньши є соєвий ізофлавон - натуральний оздоровчий компонент, який виділяється з сої. Цей компонент сприяє зміцненню кісткової тканини, перешкоджає розвитку клімактеричних симптомів, остеопорозу і уповільнює окислення холестерину. Біологічно активна добавка Тяньши володіє великою кількістю оздоровчих функцій, регулює рівень естрогену і є відмінним препаратом, який впливає на підвищення імунітету і загальне оздоровлення жіночого організму.

Капсули з цинком «Тяньши»

Відгуків (0)
330 грн.
Капсули з цинком «Тяньши» - біологічно активна добавка, збагачена цинком та іншими корисними мікроелементами. Біоцинк «Тяньши» нормалізує жировий обмін, підвищує інтенсивність розпаду жирів і запобігає жирову дистрофію печінки. Регулярно приймаючи капсули з цинком «Тяньши», можна уникнути частих простудних захворювань і ГРВІ, оскільки препарат здатний нейтралізувати і вивести вірус з організму. Біоцинк покращує стан шкіри, нігтів і волосся. Також справляє позитивний вплив на покращення імунітету і загальне зміцнення організму.

Порошок c кальцієм «Тяньши» для осіб з гіперглікемією

Відгуків (0)
1140 грн.
Порошок c кальцієм «Тяньши» для осіб з гіперглікемією - це біологічно активна добавка «Тяньши», розроблена спеціально для людей з підвищеним вмістом цукру в крові, її дія спрямована на стабілізацію і підтримка правильного рівня кальцію (1%) в організмі. Діабетичний кальцій підтримує рівень цукру на оптимальному рівні, знижує рівень холестерину і тригліцеридів у крові, перешкоджає виникненню побічних захворювань при діабеті.

Порошок з високим вмістом кальцію Тяньши

Відгуків (0)
750 грн.
Порошок з високим вмістом кальцію «Тяньши» - це біологічно активна добавка, дія якої спрямована на стабілізацію і підтримка правильного рівня кальцію (1%) в організмі. Показаний при остеопорозі будь-якого походження, при діабеті та хворобах щитовидної залози, серцево-судинних захворюваннях, у тому числі атеросклерозі, і онкологічних захворюваннях, захворюваннях нервової системи та опорно-рухового апарату, для профілактики карієсу.

Порошок з кальцієм для дітей

Відгуків (0)
810 грн.
Кальцій для дітей виробництва Тяньши створений на основі біологічно активного кальцію ТЯНЬШИ. Він бере участь у формуванні скелета, запобігає низькорослість у дітей, корисний перед початком статевого дозрівання. Рекомендований дітям до 3-х років з метою профілактики та лікування рахіту. Показаний при будь алергічної патології, бронхіальній астмі, бронхіті, діатезі, екземі, при вугрової висипки і інших захворюваннях шкіри. Зміцнює зуби, покращує пам'ять.

Спіруліна в капсулах «Тяньши»

Відгуків (0)
990 грн.
Спіруліна - мікроводорость містить унікальну комбінацію цінних для організму людини речовин. Спіруліна «Тяньши» покращує обмін речовин в організмі, підвищує імунітет, допомагає регулювати рівень цукру в крові, знижує кров'яний тиск, рівень ліпідів і холестерину.

Чоловічі капсули «Гелакс»

Відгуків (0)
360 грн.
Традиційний чоловічий тонік Гелакс (GALAXS) - новий препарат в лінійці високоякісних натуральних продуктів, виробництва Tiens.

Зроблений виключно з рослинних компонентів, не має побічних ефектів після застосування. Капсули Galaxs Tiens покликані підтримати витривалість, додати життєздатність чоловіків, ефективні для профілактики і лікування статевої дисфункції.