Сортування: orderby Кількість:

Banting Vegetal Essence дієтична добавка до раціону харчування

Відгуків (0)
349 грн.
Banting Vegetal Essence дієтична добавка до раціону харчування Тяньши - натуральний препарат, дія якого, направлено на схуднення і підвищення життєвого тонусу організму. Таблетки для схуднення активізують ферментообразованія, знижують набряк тканин і прискорюють кровообіг. Також, вони володіють дезінтоксикаційним, протизапальну і антибактеріальну дію.

Антиліпідний чай "Тяньши"

Відгуків (0)
450 грн.
Чай має оздоровчий ефект і завдяки своїм складом очищає організм від шлаків і токсинів, а також сприяє регулюванню змісту ліпідів у крові і тим самим нормалізує жировий обмін, покращує функцію селезінки і шлунку, виводить з організму рідину, Чистить стінки кровоносних судин від холестерину.

Глюкозамін Тяньші (капсули "Самінь") (Glucosamine Tiens)

Відгуків (0)
630 грн.
Глюкозамін Тяньши - стимулює біосинтез аміногліканов, сприяє відновленню хрящових поверхонь і зменшення дегенеративних змін в суглобах. Нормалізує продукцію внутрішньосуглобової рідини, зменшує болісність суглобів, покращує їх рухливість.

Капсули з хітозаном

Відгуків (0)
1140 грн.
Хітозан призначений для активізації клітин організму, стабілізації діяльності внутрішніх органів і стимуляції здорового функціонування організму. Допомагає протистояти шкідливому впливу навколишнього середовища, є адсорбуючим, загальнозміцнюючий і імуностимулюючий засобом, позитивно впливають на загальне оздоровлення організму.

Сироп з фруктозанів Тяньши

Відгуків (0)
330 грн.
Сироп з фруктозанів Тяньши покращує вуглеводний обмін в організмі. Він сприяє зменшенню ризику виникнення атеросклеротичних бляшок і інших захворювань судин головного мозку і серця. Препарат призводить до зниження рівня цукру в крові, тим самим попереджаючи розвиток і посилення цукрового діабету. Також, прийом БАД сироп з фруктозанів сприяє нормалізації маси тіла і ефективно підвищує імунітет, знижуючи частоту респіраторних і вірусних інфекцій, стимулює розумову діяльність і покращує загальне самопочуття.

Таблетки з целюлозою

Відгуків (0)
690 грн.
Таблетки з целюлозою Тяньши - біологічно активна добавка Тяньши дія якої спрямована на поліпшення травлення і очищення організму Має властивості покращувати моторну функцію кишечника. Спеціальні властивості препарату сприяють швидкому виведенню жирів з організму, покращують травлення і процес обміну речовин і сприяють схудненню