Наш магазин представляє продукцію Тяньши. Тяньши - відомий виробник товарів для здоров'я.
Тепер купити Тяньши можна у Львові!
Корпорація «Тяньши», спираючись на найсучасніші біотехнології і, в той же час, використовуючи древні знання традиційної китайської медицини, освоїла випуск понад 1000 видів продукції. До їх переліку входять: оздоровчі продукти харчування, серії засобів по догляду за шкірою, гігієнічні та миючі засоби побутового призначення, косметика, парфумерія, оздоровчі прилади та ін
Продукція Тяньши
Асортимент продукції «Тяньши» різноманітний. Випускаються БАД, косметика, засоби особистої гігієни, засоби для догляду за будинком, оздоровчі прилади.
Підприємства «Тяньши» випускають широкий перелік біологічно активних добавок до їжі для різних вікових груп з урахуванням поживних потреб організму в кожен період життя. При розробці і виробництві продуктів використовуються найбільш ефективні рецепти, різні форми випуску, оптимальне дозування і зручна упаковка продукції - все для забезпечення повноцінного засвоєння і зручності застосування продукції споживачами різних віків.
БАД ТЯНЬШИ - унікальна продукція , заснована на рецептах стародавньої китайської і тибетської медицини, вироблена за допомогою новітніх технологій та біоінженерії. Вона не має аналогів у світі, не чинить побічної дії, не містить стимуляторів, гормонів, не викликає звикання. Підбором трав, мінералів, вітамінів досягається універсальність і ефективність дії харчових добавок на організм людини. Добавки виготовляються без застосування антисептиків і консервантів, зручні у вживанні і не становлять ризику передозування.
При розробці і виробництві продуктів використовуються найбільш ефективні рецепти, різні форми випуску, оптимальне дозування і зручна упаковка продукції - все для забезпечення повноцінного засвоєння і зручності застосування продукції споживачами різних віків.
Корпорація «Тяньши» спирається на багатовікову культуру збереження здоров'я народів Китаю і самі передові досягнення сучасної науки. Розроблено великий комплекс високоякісних оздоровчих продуктів, їх виробляють в різних країнах, використовуючи найкращі у світі технології та обладнання. «Тяньши» постійно розширює сферу свого бізнесу на міжнародному ринку і безперервно розробляє нову продукцію, яка користується великим попитом серед споживачів. Турбота про людство, любов до життя та інші гуманні цілі корпорації втілюються в щоденній роботі.